Difference between revisions of "User:Tugmeno"
From BatWiki
| Line 9: | Line 9: | ||
|Redux || vote spammer || | |Redux || vote spammer || | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |Stranger || vote spammer || |
|- | |- | ||
|Zammy || spammer || | |Zammy || spammer || | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 16:50, 4 July 2011
Farliss's ignore list
| Player | reason | possible real reason |
|---|---|---|
| Tugmeno | spammer | |
| Jillian | assmaster | |
| Redux | vote spammer | |
| Stranger | vote spammer | |
| Zammy | spammer |