Difference between revisions of "HAHA HIDEN WEAPONSPEED PAHE!"
From BatWiki
| Line 52: | Line 52: | ||
| dagger || || || blackjack || || || || | | dagger || || || blackjack || || || || | ||
|- | |- | ||
| − | | knife || || || || || || || | + | | knife || || || || || || || 263 |
|} | |} | ||
Revision as of 13:42, 4 June 2020
| short | long | axe | blud | whips | polearms | shields | hits per 100 rounds |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| lance | |||||||
| pike | 44 | ||||||
| shovel,2hsword | maul | halberd | |||||
| greataxe | voulge, glaive, scythe,gisarme | ||||||
| flamberge | |||||||
| pilum, ranseur | |||||||
| fauchard | |||||||
| claymore | |||||||
| trident | |||||||
| no-dachi | battleaxe | flail | bardiche,long spear | ||||
| battle mace | harpoon | ||||||
| bastard sword | |||||||
| war mattock | |||||||
| katana, falchion | boar spear | ||||||
| longsword | mace | chain whip | |||||
| morningstar | |||||||
| broadsword, horn | tomahawk, handaxe | jo, cudgel,warhammer,staff sling | javelin,short spear | ||||
| sabre | pick, club, hammer | scourge | |||||
| cutlass | |||||||
| wakizashi,short sword,scimitar | |||||||
| rapier, foil, poke, sai | whip | ||||||
| aklys | staff | ||||||
| dirk | cleaver | ||||||
| main gauche | ice pick | ||||||
| dagger | blackjack | ||||||
| knife | 263 |